Som kandidát?
...

Prečo starlynr®

Hviezdny úsmev musí byť krásny ale aj zdravý.

Liečba neviditeľným strojčekom ti pomôže nielen narovnať tvoje zuby ale vďaka nemu predídeš tvorbe zubného kazu, zbavíš sa škrípania zubov a pomôže ti odstrániť rečové vady ako sykavky či šušľanie. V prípade nesprávneho postavenia chrupu môže dochádzať pri otváraní a zatvaraní úst k pukaniu čeľustného kĺbu a nepríjemným bolestiam.Tieto a ďalšie problémy môžeš navždy vyriešiť našim neviditeľným strojčekom.
starlynr® je 100% náhrada fixného strojčeka, ktorá ti ponúkne rýchlu, kvalitnú a takmer úplne neviditeľnú liečbu nesprávneho postavenia chrupu.
Môžeš nám veriť, tvoji známi si ho ani nevšimnú!

Nebude ťa obmedzovať ani v tvojich aktivitách a vychutnať si môžeš aj obľubené jedlá a nápoje.

Pred jedlom alebo pitím si strojček jednoducho vyberieš, dôležité je dodržiavať tieto dva body:

  • zuby si po jedle, skôr než si strojček opäť nasadiš, poriadne umy,
  • nos dlahy aspoň 22hodín denne.

Stále sme ťa nepresvedčili?

Pozri si aké benefity má liečba starlynr®

Neviditeľný
...
Tvoji priatelia, či kolegovia si ho ani nevšimnú a môžeš sa s ním sebavedomo umievať.
Z pohodlia domova
...
Dlahy, ktoré ti vyrobíme na mieru si budeš meniť sám v pohodlí domova.
Vyberateľný
...
Vďaka čomu si vychutnáš obľubený drink, či jedlo a nebude ti zavadzať ani pri ústnej hygiene.
Dostupný
...
Žiadne zdĺhavé návštevy ambulancie! K dispozícií ti počas celej liečby bude online podpora.

Simulácia hviezdneho úsmevu

AI-empowered

Zo skenu, ktorý ti po úvodnej konzulácií urobí poskytovateľ Starlynr® ti pripravíme simuláciu, na ktorej uvidíš, ako sa budú tvoje zuby posúvať každou dlahou až k vysnívanému cielu. Prvý krát tak uvidíš, ako bude tvoj úsmev vyzerať na konci našej spoločnej cesty.

Pred a po

V priemere už za 8 mesiacov!

Blíži sa tvoja svadba, zmena práce, alebo sa chceš len sebavedomejšie usmievať? S nami nebudeš skrývať úsmev už o pár mesiacov. Objednaj sa už dnes na bezplatnú konzultáciu u niektorého z našich poskytovateľov a začni svoju cestu za dokonalým úsmevom.

... ...
...

Hviezdny tím starlynr®

Každá liečba je nastavená na mieru, podľa potrieb pacienta, našim ortodontickým tímom v spolupráci s poskytovateľom starlynr®. Spoľahnúť sa teda môžeš na roky skúsenosti profesionálnych ortodontistov z celého sveta. V prípade otázok ti počas celej liečby bude k dispozícií náš tím online podpory, aby si si mohol byť istý, že liečba postupuje podľa plánu.

Hviezdna kvalita

Dlahy starlynr® sú vyrobené zo špecialneho lekárskeho plastu Essix Ace, ktorý je dostatočne pevný, aby posúval tvoje zuby do želanej pozície a zároveň takmer úplne neviditeľný. Vďaka dlhoročným skúsenostiam máme systém, kde sa technológie a materiál dopĺňajú a zaručujú časovo efektívnejšie ošetrenie, čo znamená že tvoj úsmev môžeš mať už o pár mesiacov a s minimálnymi návštevami ambulancie nášho poskytovateľa.

...

Naši hviezdni pacienti milujú starlynr®

Toto o nás povedali.

...

Svoj úsmev som pred ľuďmi často skrýval, no rozhodol som sa s tým niečo urobiť. S výsledkami mojej liečby nemôžem byť viac spokojný. Konečne som schopný sebavedome sa usmievať na svoje okolie.

Juraj, 30
#starlynrjourney
...

Nemôžem uveriť, aká rýchla bola cesta za mojím výsledným úsmevom! Prvé posuny zubov som si všimla už po prvých troch dlahách, no teraz, po ôsmich mesiacoch liečby, som očarená jej výsledkami!

Ivana, 27
#starlynrjourney
...

Milujem môj nový úsmev! Som sebavedomejšia, viac sa usmievam a nebojím sa ukazovať zuby na fotkách, pri rozhovoroch alebo sa len tak usmievať na svojich kamošov. Neviditeľný strojček naozaj môže zmeniť nie len úsmev, ale aj život.

Jana, 25
#starlynrjourney
...

Moju cestu za novým úsmevom som začal asi pred rokom a som naozaj spokojný s výsledkom. Liečba bola veľmi pohodlná a nijako ma neobmedzovala v mojich návykoch a aktivitách.

Adam, 32
#starlynrjourney
... ...
...