Loading...
...

@kristofko a jeho cesta za hviezdnym úsmevom

Jedným z pacientov, ktorý sa s nami vydal na cestu za novým hviezdnym úsmevom je aj herec, moderátor a fotograf Krištof Králik. V jeho pestrej kariére je krásny úsmev must-have, preto sa rozhodol dotiahnuť ten svoj do dokonalosti neviditeľným strojčekom, ktorý ho vďaka svojej nenápadnosti neobmedzuje v žiadnej z jeho profesii. Prečítaj si celý rozhovor a zisti, aké sú jeho pocity a dojmy z liečby.

 

Krištof, povedz nám najskôr niečo o sebe:

Volám sa Krištof Králik a podľa ročného obdobia som práve herec, podnikateľ, moderátor alebo fotograf. 

 

Prečo si sa rozhodol ísť do liečby neviditeľným strojčekom?

Moje zuby si zaslúžia poriadnu opateru a starostlivosť, keďže svoj úsmev používam nielen prirodzene v bežnom živote, ale aj pri práci. Mám to šťastie, že som zdedil zuby po mame, no rozhodne je na mieste im pomôcť, aby boli krásne, rovné a zdravé.

 

Aktuálne si už niekoľko mesiacov v liečbe. Vidíš už na tvojom úsmeve prvé výsledky?

 Jasné! Rozdiel som si všimol už po prvých 3-4 dlahách. Keďže spodné zuby som mal naozaj krivé, vidím, že už sa postupne upratali.😊

 

Neviditeľný strojček má oproti tomu klasickému mnoho benefitov, vďaka ktorým pacienta neobmedzuje v jeho každodennom životnom štýle. Aké benefity strojčeka by si vyzdvihol ty?

Jednoznačne jednoduchú manipuláciu a jeho “neviditeľnosť”.

 

Nemal si problém zvyknúť si na neviditeľný strojček a výmenu či skladanie dláh pred jedlom? Ako dlho si si naň zvykal?

V priebehu prvého týždňa som prestal kompletne šušlať a už po druhej dlahe som necítil dramatický rozdiel, keď som si menil dlahy za nové. Dlahy si inak vyberám len pred jedením, a to sa dá zvládnuť :) Neprekáža mi ani každodenný život s ním, takže celkovo si neviem predstaviť ideálnejšiu možnosť. 

 

 

Uvažuješ aj ty nad neviditeľným strojčekom a snívaš o krajšom úsmeve? Pridaj sa k našej hviezdnej komunite a objednaj sa na úvodnú konzultáciu už dnes.

Get Started