Loading...
...

Aký je postup liečby neviditeľným strojčekom starlynr®️?

Poď sa s nami pozrieť na prvé kroky pacienta k jeho hviezdnemu úsmevu.

             

 1.  Nájdi si poskytovateľa liečby - stačí, ak nám napíšeš a my ti pošleme poskytovateľov liečby našim strojčekom, ktorí sú k tebe najbližšie.
   
 2.  Príď na úvodnú konzultáciu s tvojím poskytovateľom liečby a zisti, či si vhodný kandidát na liečbu neviditeľným strojčekom starlynr.
   
 3.  Ak sa rozhodneš pre liečbu, poskytovateľ ti urobí rýchly a presný 3D digitálny scan tvojich zubov, vďaka ktorému uvidíš, ako bude tvoj nový hviezdny úsmev vyzerať. Spolu s našimi špecialistami pre teba vytvoríme individuálny plán liečby a ty sa môžeš tešiť na hviezdne výsledky.
   
 4.  Vyzdvihni si svoje neviditeľné dlahy starlynr®. Keď budú tvoje dlahy hotové, nasleduje nalepenie attachmentov a odovzdanie celej liečby do tvojich rúk. Poskytovateľ liečby neviditeľným strojčekom starlynr®️ zaistí, aby ti dlahy dobre dosadli, ukáže ti, ako so strojčekom manipulovať, odpovie na tvoje otázky a vysvetlí ti, čo môžeš očakávať.
   
 5.  Premena tvojho úsmevu začína hneď od prvého nasadenia dláh. Nezabudni ich nosiť minimálne 22 hodín denne a o strojček sa staraj presne podľa pokynov, ktoré nájdeš tu: Ako sa starať o neviditeľný strojček starlynr®?
   
 6.  Pravidelné stretnutia s tvojím poskytovateľom liečby neviditeľným strojčekom starlynr®️ zabezpečia, že liečba pôjde podľa plánu. Kontroly budeš mať približne každých 6–8 týždňov.
   
 7.  Prichádzame do hviezdneho finále. Udrž si svoj úplne nový dokonale rovný úsmev. Tvoj úsmev sa zmenil od základu, preto je dôležité, aby si zuby na nové miesto zvykli a zostali na ňom. O toto sa postará retainer, ktorý ti tvoj špecialista nasadí na zuby po ukončení liečby.
   

         Máš viac otázok? Napíš nám na sociálnych sieťach, radi ti odpovieme 😊

Get Started